Kwalificatie CSC 2016 zal eerstdaags online gezet worden.

KWALIFICATIE EINDSTAND SEIZOEN 2016

 

Wij vragen van de deelnemers respect en sportiviteit ten overstaan van mens en dier.
Het wedstrijdcomité ( = de organisator, de jury en de course director), kan na overleg overgaan tot een onmiddellijke sanctie, en later kan de werkgroep nog een bijkomende sanctie uitspreken.

                         KALENDER kwalificatiewedstrijden CSC 2016

            

                 INSCHRIJVEN GAAN OPEN 6 WEKEN VOOR DE TRIAL DATUM . DIT GELD VOOR TRIALS

GEGEVEN DOOR DE  ORGANISATOR "WERKGROEP SCHAPENDRIJVEN "

 

 

10 - 11 Oktober 2015 

 

  Organisator ; BBCC voor klasse 3

  Plaats ; Loenhoutsesteenweg 42 te 2320 Hoogstraten

  Judge ; Wendy Cole

  Inschrijvingen ; wedstrijdschapendrijven@gmail.com

 

  OPGELET ;  druk op LINK

  

  Aangepaste ; Startlijst 


 Briefing ; om 7.10u

 

 UITSLAG 

 

 24 - 25 Oktober 2015

 

Organisator ; WSL voor klasse 3

Plaats ; Hoevestraat 67 te Nieuwerkerken

Judge ; John Jansen

Inschrijvingen ; danny-reynders@telenet.be

          Startlijst  

         UITSLAGEN

 

21 - 22 November 2015

 

Organisator . Werkgroep schapendrijven 

Plaats ; Krabbels 6  te Pulle - Zandhoven 

Judge ; John Pluta

Inschrijven ; patrick.vets@telenet.be  

Briefing om 7.45u .  

Startlijst ; INFO

Veldinspectie gebeurt voor de Briefing

Uitslag ; INFO . 

Een foto van deze trial ; INFO

 

26 - 27 - 28 Maart 2016

 

Organisator ; Werkgroep schapendrijven 

met DOUBLE GATHER ( deze punten tellen dubbel zoals vorige editie)

Plaats ; De lusthoven te Arendonck

Judge ; - voor 26 en 27 Maart  =>  Moes ( NL )

             - voor 28 Maart => Hans van Leur ( NL )

Inschrijven ; patrick.vets@telenet.be

Briefing 15min voor start . Veld kan bezocht worden voor briefing.

Starlijsten ; KLASSE 3 , DOUBLE GATHER

Uitslagen ; KLASSE 3 , DOUBLE GATHER

Klasse 1 en 2 kunnen dit weekend ook deelnemen ( zie onder Nursery)

Door het gebrek aan inschrijvingen zijn we genoodzaakt om deze nursery te annuleren en op een andere datum te laten doorgaan. 

Echter de ingeschreven deelnemers zullen wel de kans krijgen om deel te nemen in een oefentrial. ( voor verdere info zie onder de tab oefentrials)

 

  

30 April - 1 Mei 2016

 

Organisator ; Werkgroep Schapendrijven 

Plaats Stofzandstraat te Kalmthout (kruising met Bleken)

Inschrijvingen ; patrick.vets@telenet.be

Jury ; Pim Visser

Opgelet er zal geen catering aanwezig zijn.

Startlijst ; KLASSE 3

Uitslag ; KLASSE 3

PS ; zou blijken dat u niet tijdig aanwezig kan zijn op de voorop gestelde tijd , laat dit dan  zo snel als mogelijk op weten . 

 

14 - 15 - 16 Mei 2016

24 - 25 en 26 Juni

 Dit is de laatste wedstrijd voor het EK te Finland 2016

Organisator ; Werkgroep schapendrijven

met Double Gather ( deze punten tellen dubbel zoals vorige editie )

Plaat ; Doische , rue martin sandron 155

Judge ; Horst Ludwig

Inschrijven kan ; patrick.vets@telenet.be

Er zal de mogelijkheid zijn om s'middags tegen 11€ ( een koude )en s' avonds een warme maaltijd tegen 13€ te nuttigen. Bestellen kan bij patrick.vets@telenet.be

Daar we iedereen een gelijke kans willen geven zien we ons genoodzaakt om de voor op gestelde datum te wijzigen naar 24-25 en 26juni. 

We gaan  het nursery kampioenschap 2016 afsluiten in dit weekend en wel op 25 juni 2016. Dit zal bekend worden 14dagen voor aanvang van deze trial .Je kan al inschrijven voor deze trial via ; patrick.vets@telenet.be zowel voor klasse 1 als 2 ( zie ook Begian Nursery Championship 2016 )

STARTLIJST ; KLASSE 3 , DOUBLE GATHER

UITSLAGEN ; KLASSE 3 , KLASSE 3(1) , DOUBLE GATHER

PS ; STARTLIJSTEN KLASSE 1 EN KLASSE 2 ( zie nursery championship 2016 )

WINNERS

 DOUBLE GATHER                                 KLASSE 3 

KWALIFICATIE TRIAL FIELD

 

KWALIFICATIE TRIAL FIELD